Uchroń swoje przedsiębiorstwo przed podwyżkami cen energii elektrycznej
Zainwestuj w czystą energię!

Kontakt z nami

Pewna inwestycja w przyszłość

Farmy fotowoltaiczne to technologia przyszłości oraz inwestycja, nad którą coraz częściej pochylają się inwestorzy nie tylko z sektora prywatnego, ale również publicznego. Szczególnie obecnie, w dobie nieustających wzrostów cen za energię elektryczną. Bez wątpienia jest to segment OZE, który dopiero się rozwija, jednak można zaobserwować jego dynamiczny wzrost w ostatnich latach. Jeśli zastanawiasz się nad zainwestowaniem swojego kapitału w budowę farmy i ochronę swojego przedsiębiorstwa przed wysokimi cenami za prąd, chętnie Ci pomożemy.

Ergosun dysponuje zespołem własnym oraz profesjonalnych i doświadczonych partnerów zewnętrznych w zakresie projektowania, opracowania dokumentacji oraz budowy farm fotowoltaicznych. Zaplanujemy Twoją inwestycję od A do Z oraz pomożemy w załatwieniu niezbędnych dokumentów.

ERGOSUN świadczy usługi w zakresie audytów, a także podejmuje prace serwisowe oraz naprawcze istniejących instalacji fotowoltaicznych.

Skontaktuj się z nami

Jeśli jesteś zdecydowany uruchomić na swojej posiadłości zestaw paneli do uzyskania czystej i darmowej energii – złóż zapytanie. To tylko kilka chwil.

Zgoda na przetwarzanie danych *
Dziękuję za Twoją wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.
Wystąpił błąd podczas próby wysłania Twojej wiadomości. Spróbuj ponownie później.