Energia przyjazna dla mieszkańców?

Znajdź najlepsze rozwiązanie!

Kontakt z nami

Skuteczna redukcja kosztów energii części wspólnych w zabudowie wielorodzinnej

Branża OZE odnajduje się świetnie w obszarze optymalizacji kosztów Spółdzielni i Wspólnot mieszkaniowych. Zasilanie części wspólnych takich jak klatki schodowe, hale garażowe, windy czy punkty oświetleniowe to ogromny, comiesięczny koszt, który jakby nie patrzeć wpływa na wysokość czynszu.

Spółdzielnie i Wspólnoty mieszkaniowe dysponują olbrzymią powierzchnią dachową, którą z powodzeniem można wykorzystać do produkcji darmowej energii ze słońca.

Specjalnie stworzona, dedykowana oferta oparta o analizę zużycia energii, pozwoli w krótkim czasie na skuteczne obniżenie rachunków za energię elektryczną. Zaoszczędzone środki będzie można spożytkować na inne cele, podnosząc tym samym atrakcyjność osiedli mieszkaniowych.

Oprócz wykonania dokumentacji czy samej instalacji fotowoltaicznej zapewniamy również pomoc w uzyskaniu finansowania Państwa inwestycji.

Skontaktuj się z nami

Jeśli jesteś zdecydowany uruchomić na swojej posiadłości zestaw paneli do uzyskania czystej i darmowej energii – złóż zapytanie. To tylko kilka chwil.

Zgoda na przetwarzanie danych *
Dziękuję za Twoją wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.
Wystąpił błąd podczas próby wysłania Twojej wiadomości. Spróbuj ponownie później.